HartWrestling

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

    Ник Харт в офиса на Ерик Бишоф.

    Ace Crusher
    Ace Crusher
    Television Champion
    Television Champion


    Posts : 16
    Reputation : 2
    Join date : 2009-07-14

    Ник Харт в офиса на Ерик Бишоф. Empty Ник Харт в офиса на Ерик Бишоф.

    Post  Ace Crusher Sun Jul 26, 2009 1:03 am

    В офиса на бишоф влиза с гръм и трясък Ник Харт.Бишоф му казва:
    -У вас не са ли те учели мама и татко ,че когато са сами в стаята се чука?

    Ник Харт отвръща:
    -Не съм дошъл за игрички ,дъртак! Какво е това безумие...Идва някакво копеле и ме напада и иска моята титла ,две минути след моя мач.Знам ,че всеки ще се пробва да ме победи ,но това не е толкова лесно.Немислиш ли ,че първо трябва да дадеш шанс на Йо? Все пак той не изгуби със Pin или Sub.Ако ще имам мач срещу Зак Райдър ,или какъвто беше онзи там искам да има едно условие в този мач.Мач в който аз ще избирам правилата! Е...? Какво мислиш ,нещастник?
    Xellzin
    Xellzin
    Owner


    Posts : 76
    Reputation : 0
    Join date : 2009-06-27

    Ник Харт в офиса на Ерик Бишоф. Empty Re: Ник Харт в офиса на Ерик Бишоф.

    Post  Xellzin Sun Jul 26, 2009 4:17 am

    Ерик мисли за около 30 секунди и казва:
    - Мисля това - защо на Night Of The Rebellion не направим един мач Yo The Real vs Nick Hart vs Zack Sylor за Телевизионната титла обаче ти ще избереш какви ще са правилата. Е,Ник,така доволен ли си?
    avatar
    RealMBG


    Posts : 17
    Reputation : -1
    Join date : 2009-07-17

    Ник Харт в офиса на Ерик Бишоф. Empty Re: Ник Харт в офиса на Ерик Бишоф.

    Post  RealMBG Sun Jul 26, 2009 4:32 am

    На ринга където са Ник и Бишоф излиза и Сайлър,какво ли ще ни каже..?
    -Ник,ти избираш правилата?Нали ти е ясно,че дори правила,които ще ти донесат успех,няма да ти помогнат,ти винаги ще останеш най-мразен в публиката,според теб с кого ще е публиката на турнира?И си мислиш,че ще успееш да ме тушираш?Е нека ти е ясно..ГРЕШИШ !Боли ли те още от Надгробния Камък?

    Двамата се гледат очи в очи,Бишоф се опитва да успокои нещата..Ник взима микрофона от Сайлър..
    -Зак,ти ми направи надгробен камък,но на турнира дори не те смятам,че си в мача,само Йо може да ме победи,а ти..

    Ник към Бишоф : Защо не го мах..

    ОМГ Зак..Spear за Ник,сега Зак раздава чукове,Ник някак си се измъква обръща се и...ОМГ ?SuperKick за Ник Харт,какъв замах само от страна на Зак,Ник е в несвяст,Бишоф само гледа в каква еуфория е Зак,за публиката да не говорим...дали това няма да ядоса до краен предел Ник?

    Само вижте това на повторение..


    Sponsored content


    Ник Харт в офиса на Ерик Бишоф. Empty Re: Ник Харт в офиса на Ерик Бишоф.

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Fri Apr 26, 2024 4:57 pm