Backstage Segments

Xellzin
    Xellzin
    Owner

Backstage Segments Empty Backstage Segments

Post  Xellzin on Sat Jul 18, 2009 6:29 am

Искате да атакувате някой? Искате да създадете отбор или стейбъл? Искате да направите промо? Тук е вашето място Smile

Backstage Segments Empty Re: Backstage Segments

Post  RealMBG on Sat Jul 18, 2009 9:31 am

Your time is up, my time is now
    You can't see me, my time is now
    It's the franchise, boy I'm shinin' now
    You can't see me, my time is now!

-Дами и господа,това е нашата нова звезда с тегло от 100кг Zack Saylor.

-След онзи паметен мач,мога да кажа,че това момче заслужава всичките тези аплодисменти.Нека видим какво има да ни каже все пак :
    Искам да благ...

-Публиката не го оставя да говори,тук се чува само "Saylor,Saylor" След няколко минути,най-после феновете млъкнаха и сега е време на Saylor:
    Исках да Ви кажа,че съм благодарен на всички Вас за подкрепата Ви в онзи паметен мач.Ако има някой на когото дължа тази победа,то това сте Вие.Сега мога да Ви обещая,че с когото и да се бия другата седмица,той няма шанс,отново благодарение на Вас.Не се съмнявам,че отново ще имам Вашата подкрепа !

-Публиката е в екстас размятат се плакати от рода "I love Zack" "Saylor" "The Champ is here" "You can`t see me" "Saylor" и много такива.Нека оставим Saylor да продължи все пак :
    Искам също да кажа,че в другите мачове също видях някои,които са много по-мощни от мен,искам да назова специално Mr.Killer,в него виждам перфектната мощ на един кечист,но Killer искам да ти кажа,че тази мощ няма да ти помогне,когато се изправиш срещу мен..BECAUSE THE CHAMP IS..

-Какво става тук,това е партньора на Saylor..unfoRx,защо го прекъсва..unfoRx е на ринга да видим какво има да ни каже..
    unforx

Post  unforx on Sat Jul 18, 2009 9:38 am

Зак Сайлър поздравявам те за победата, но нали знаеш, че тя е плод на случайност?Просто не си достоен за моя ранг..Сложиха те със мен,защото няма кой друг да се бие с мен, просто всички са слаби, а ти мога да кажа че си най-слабия противник с който съм играл!Мога да кажа, че тази тфоята фраза You can't see me е доста смешна!По-скоро една фраза I'm the beach повече ще ти отива за кечист като теб!Та така , де просто излезнах тука да не се хвалиш толкова много, защото ще ти затвори устата ей сега!
    -Подъл удар от Ънфоркс, той продължава да напада Сайлър.ОО не и това е CodeBreaker!
    Аз контролирам тука нещата!
    unforx

Post  unforx on Sat Jul 18, 2009 12:00 pm

Не, съжелявам за това което направих, бих го направил отново!И, че парта ми нестава за нищо!
    А и исках да ви кажа нещо "THE CHAMP IS NOT..."
    Коментатора:какво е това?това музиката на само един човек-Зак Сайлър, това ли е то? Shocked
    RealMBG

Post  RealMBG on Sat Jul 18, 2009 12:08 pm

-В какво ли състояние е той след това което се случи по-рано днес?мисля че ни предстои да разберем..
    Исках да кажа..искам да поздравя unfoRx,затова което направи по-рано днес.Той ме разсее и ми направи Codebreaker,това е достойно за ужажение !

-unfoRx се подсмихва леко,какво ли е намислил?Нека оставим все пак Zack да говори..
    Ти контролираш всичко?Шампиона не е тук?Имам само едно нещо да ти кажа "ИСКАШ БОЙ???ЕЛА И СИ ГО ПОЛУЧИ !"

-Saylor не е дошъл на гости тук,той си съблича фланелката и я хвъря в публиката.И сега той е на най-горното въже и крещи "THE CHAMP IS.." ОМГ unfoRx..unfoRx,това май ще е Hurricanrana,неее какво става..какво става на unfoRx краката са на главата на Saylor,но Hurricanrana не се е получило..ОМГ КАКВО МОЩ???Saylor..Saylor НАДГРОБЕН КАМЪК ОТ НАЙ-ГОРНОТО ВЪЖЕ.Какво направи той..това ще е край на кариерата на unfoRx.Сега взима микрофона,явно има да ни каже нещо?
    Контролираш всичко?Тука всички сме кечисти,но всички Вие сте ПОД МЕН,BECAUSE THE CHAMP IS HERE !!!
    RealMBG

Post  RealMBG on Sun Aug 02, 2009 5:43 am

На ринга с тегло от 100кг HBK-Zack Saylor !

За какво ли е дошъл Сайлър в публиката?Нека чуем все пак какво има да ни каже..
    -На днескашното шоу има мач между 2ма от претендентите за TV Championship.Аз съм 3ия и ще съм съдия.ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ ???

ПУБЛИКАТА-ДАААААААА !

-Обещавам Ви очакват Ви интересни неща в този мач.Няма да съжалявате,току виж някой се завърнал в кеча..Пожелавам успех и на двамата претенденти.

КАКВО ЛИ ИМА ПРЕДВИД ЗАК САЙЛЪР ??? .. предстои ни да разберем !

Sponsored content

Post  Sponsored content

Current date/time is Sun Sep 22, 2019 7:27 pm